ام دی اف طرح سنگ روشن با تیکه طلا فروخته شد

ام دی اف طرح سنگ روشن طبیعی نوع استاندارد بسیاری از انواع ام دی اف های موجود است. تخته از الیاف چوب فشرده با فشار بالا ساخته شده است.

این باعث می شود که مواد به راحتی پردازش شوند و خرد نمی شوند. مهم است که قبل از رنگ کردن، چربی را از روی مواد پاک کنید. این ماده همچنین دارای اثر مکش است.

به همین دلیل فقط برای کاربردهای داخلی و در محیط های خشک مناسب است.شما می توانید ام دی اف را در اشکال و اندازه های مختلف برش یا آسیاب کنید.

انتخابی ترین شکل مستطیل است، اما دایره ها، بیضی ها، شش ضلعی ها یا حتی متوازی الاضلاع را نیز برای اندازه گیری آسیاب می کنیم. شما یک میز گرد را در نظر می گیرید، شکل “دایره” را در پیکربندی محصول انتخاب کنید، یا یک مستطیل با گوشه های گرد انتخاب کنید.

آیا می خواهید پروژه DIY شما پایانی زیبا داشته باشد؟ سپس یکی از پایانه های (لبه ها) موجود را انتخاب کنید.

تخته فیبر با چگالی متوسط ​​یا MDF از پرس حرارتی مکانیکی الیاف به دست آمده از چوب یا سایر مواد خام سلولزی با کیفیت بالا، معمولاً از انواع کاج، تشکیل می شود.

پس از خشک شدن بین 9 تا 11 درصد رطوبت، با فرآیندی از فشار و گرما چسبانده می شوند که باعث می شود چسب های ترموست واکنش نشان دهند و به محصول قوام دهند.

ام دی اف به دلیل چگالی همگن در همه نقاط، قابلیت به دست آمدن در اندازه های استاندارد، برتری در عملیات فرزکاری و چسبندگی خوب بر روی پیچ های اعمال شده از سطح و لبه ها گزینه بسیار خوبی است.

انتشار چسب های استفاده شده در این محصول با استاندارد اجباری E1 و CARB 2 در صورت درخواست مطابقت دارد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.