با خریدن لباس راحتی نوزاد فرزند بور به دنیا آورید

از پنبه و سایر پارچه‌های زیر برای تولید لباس راحتی نوزاد و لباس‌های بزرگ‌تر استفاده می‌شود.

البته بسته به قوانین کشور. به عنوان مثال، در برخی از کشورها مانند ایالات متحده آمریکا، پنبه برای تولید لباس‌های خواب بچه‌های تجاری ممنوع است.

اطلاعات بیشتر در این مورد را اینجا بخوانید. )این پارچه 100% پنبه ای نرم و سبک با تعداد نخ های بالا برای ساخت لباس بچه گانه به خصوص لباس بچه بسیار مناسب است.

تا حدودی شفاف است و کمی احساس ترد دارد، اما در عین حال، در لمس بسیار بسیار نرم است، زیرا از نخ بسیار ظریف ساخته شده است.

این یک پارچه پرکاربرد برای ساخت لباس مجلسی است.آیا می دانید برای نوزادان کوچک به پارچه ای نیاز دارید که بتواند سریع خشک شود با سرعتی که نوزادان لباس عوض می کنند، لباس ها باید سریع خشک شوند یا به یک کمد لباس بی نهایت نیاز دارید.

که یکی از این موارد است. دلایلی که مادران از ترکیب پنبه پنبه سبک وزن برای تهیه لباس کودک انتخاب می کنند. پارچه چمن پنبه ای سبک وزن است.

ویل پارچه ای نیمه شفاف است که تقریباً مانند گاز است. این بسیار شبیه چمن های پنبه ای است، اما نازک تر و شفاف تر و تا حدودی ترد است.

اما جریان آزاد نیز دارد. پارچه بسیار مناسبی برای ساخت لباس های کوچک است. یک صدای سوئیسی با نقطه، نقطه‌ها را در پس‌زمینه محض بافته می‌کند.

می‌توانید از این پارچه برای کشیدن سیگار استفاده کنید، زیرا نقطه‌ها به چین‌خوردن و کشیدن کمک می‌کنند.این پارچه که سبک و صاف است می تواند ترکیبی پنبه ای یا پنبه ای باشد.

پنبه را برای تهیه لباس برای نوزادان انتخاب کنید. پارچه پهن پنبه ای دارای بافت سطحی براق با جلوه دنده ظریف است. با این پارچه می توانید لباس مجلسی و لباس مجلسی بسازید.

تاپ و لباس های بچه گانه کوچک در این پارچه که با گلدوزی های ظریف تزئین شده اند در نمایشگاه های خرده فروشی دیده می شوند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.