با نگاه کردن به میز کامپیوتر خانگی هوش خود را تقویت کنید

میزهای قابل تنظیم ارتفاع در ادارات رایج تر می شوند مانند میز کامپیوتر خانگی پلاستیکی .

با تمرکز بر سلامت و کارایی کارکنان، این میزها جواهری پنهان هستند. آماده باشید تا شگفت انگیز را به دفتر خود بیاورید و ببینید چگونه این میزها می توانند به افزایش بهره وری کارکنان کمک کنند.

ویژگی های خارق العاده زیادی برای این میزها وجود دارد. با این حال، ما تنها بر روی چند مورد از مزایای اصلی میزهای قابل تنظیم ارتفاع تمرکز می کنیم.

زمانی که برای مدت طولانی می نشینید، گاهی اوقات ذهن شما سرگردان می شود. تمرکز روی کار پیش روی شما سخت تر می شود. اما زمانی که میزها بر اساس نیاز بدن شما می توانند بالا یا پایین بیایند، بهره وری را در ایستگاه کاری خود افزایش خواهید داد.

اجازه دادن به حرکت در حین کار کلیدی است. مزایای بسیاری از داشتن یک میز که با در نظر گرفتن رفاه کلی شما طراحی شده است را کشف کنید.

میز را بلند کنید و آن جلسه بعد از ظهر را کنار بگذارید. Walkstation به کاربر اجازه می دهد راه برود، سلامت قلب را ارتقا می دهد، جریان خون را افزایش می دهد و بدن شما را هوشیار نگه می دارد.

رایانه خود را به برق وصل کنید و در طول روز راه خود را طی کنید. افزایش گردش خون نیز ذهن شما را هوشیارتر نگه می دارد. کلینیک مایو مقاله کوتاهی را منتشر کرده است که در آن در مورد مزایای فعالیت بیشتر در محل کار صحبت می کند.

در حین کار، حفظ یکپارچگی کسب و کار ضروری است. میزهای قابل تنظیم ارتفاع امکان جابجایی آسان را بدون ایجاد اختلال در کل دفتر فراهم می کنند.

توانایی تطبیق با محیط های کاری اصلاح شده بدون ایجاد مزاحمت برای اطرافیان، کلیدی است. میز خود را بالا بیاورید، یا در حالت نشسته پایین بیاورید، در حالی که در یک جلسه، تلفن یا همکاری با همکاران هستید. میز استیل کیس سری 7 فضای کاری راحت را با ویژگی های بسیار ایجاد می کند.

سندرم پای بی قرار، نشستن طولانی مدت را دشوار می کند. Steelcase سلامت محل کار را ارتقا داد. اولوژی از فیزیولوژی و بیولوژی کارگران حمایت می کند تا محیط کار را به محیطی سالم تر تبدیل کند. سلامتی را به طور منظم با خود به مطب ببرید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.