بچینگ دست دوم موجب عقب نشینی کارگری از کار شد

تهیه بتن آماده در محل ساخت و ساز فرآیندی زمان بر است. شما می توانید هزینه ساخت و ساز خود را با استفاده از بچینگ پلانت برای پروژه خود کاهش دهید. هر بار بتن در محل تولید می شود.

زمانی که از بچینگ دست دوم استفاده می کنیم تولید و تحویل در چند دقیقه انجام می شود. تولید بتن خود را مطابق با الزامات تنظیم کنید و بیشترین بهره را از آن ببرید.

چندین مزیت وجود دارد که کارخانه بچینگ بتن برای کارگران ساختمانی ارائه می دهد:کارخانه‌های متحرک مدرن با یک شاسی اصلی ثابت عرضه می‌شوند که با به حداقل رساندن ارتعاشات ترازو، دوام فوق‌العاده، حمل‌ونقل ایمن، کارکرد مداوم طولانی‌مدت و وزن‌زنی حساس را ممکن می‌سازد.

کلیه تجهیزات لازم برای عملکرد بچ پلانت بر روی شاسی اصلی نصب شده و بر روی آن در حال حمل و نقل می باشد. مخزن بافر آب، پمپ آب، مخزن افزودنی و پمپ های افزودنی به همراه کمپرسور هوا از قبل روی شاسی اصلی نصب شده اند.

تمام تجهیزات از قبل سیم کشی شده و تست شده است. کارخانه های بتن با 2 مجموعه کامل نوار نقاله پیچ، فیلترها و سایر تجهیزات سیلو را می توان تنها با کمک یک کامیون تریلر حمل کرد.

کارخانه های بچینگ بتن متحرک از قبل سیم کشی شده با حداکثر تجهیزات نصب شده برای اطمینان از نصب سریع در محل هستند. به طور معمول یک کارخانه متحرک استاندارد را می توان در 1-2 روز نصب کرد. همچنین اخیراً کارخانه های بچینگ بتن کانتینری توسعه یافته است.

پلانت بچینگ کانتینری، نوع جدیدی از بچینگ پلانت است. این شامل یک سیستم اختلاط، سیستم کنترل، سیستم ذخیره سازی مواد، سیستم توزین، سیستم انتقال و غیره است.

همچنین کارخانه اختلاط ظروف دارای ویژگی هایی مانند ردپای کوچک، نصب سریع، حمل و نقل راحت و غیره است. در مقایسه با کارخانه بتن سنتی، کارخانه اختلاط ظروف نیازی به تنظیم پایه ها و براکت های نصب ندارد و طراحی و ساخت اولیه را حذف می کند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.