زنی با پوشیدن کفش اسکیت بزرگسال سال ها به فکر فرو رفت

انتخاب کفش اسکیت بزرگسال مناسب در فضای باز ممکن است پیچیده به نظر برسد، اما ما این روند را با توضیح اینکه چه چیزی یک اسکیت خوب در فضای باز را می سازد، نحوه شناسایی اجزای مناسب و مارک ها و محصولاتی که برای یک تجربه عالی اسکیت در فضای باز توصیه می کنیم، ساده کرده ایم.

تصمیم بگیرید که چه نوع اسکیت باز هستید (یا می خواهید باشید) و توصیه های ما را دنبال کنید. چه از یک اسکیت چهارگانه یا درون خطی استفاده کنید، اسکیت بیرونی ایمن، ورزش عالی و بسیار سرگرم کننده است!

به طور کلی، در مورد اسکیت در فضای باز دو انتخاب دارید. این انتخاب ها اسکیت چهارگانه یا اسکیت درون خطی هستند. هر کدام از اینها مزایا و معایب خود را دارند. در انتخاب Quad یا Inline، شما همچنین باید تصمیم بگیرید که چه نوع اسکیت را می خواهید انجام دهید!

آیا برای کار در پیاده روها و خیابان ها رفت و آمد می کنید؟ آیا می خواهید تمام روز را زیر نور خورشید برقصید یا در پیاده رو؟ شاید شما فقط می خواهید مانند ریکی بابی سریع بروید! انتخاب باشماست.

فقط مطمئن شوید که این کار را با خیال راحت و با تنظیم مناسب اسکیت در فضای باز انجام می دهید!

اندازه گیری چرخ های اسکیت با قطر و طول سنج مشخص می شود. طول سنج معمولاً به عنوان دومین اندازه گیری ذکر شده در یک چرخ اسکیت با هر دو اندازه گیری میلی متری و طول سنج یا سختی چرخ دیده می شود. به عنوان مثال، یک اسکیت با برچسب “76mm/78A” ابتدا قطر را به میلی متر نشان می دهد در این مورد، قطر 76 میلی متر است. عدد

دوم سختی را نشان می دهد در این مورد، سطح سختی 78 است. به طور کلی، چرخ های اسکیت در فضای باز معمولا در محدوده 74A تا 84A در مقیاس طول سنج قرار دارند.

برای مقایسه، اسکیت های داخلی به طور متوسط در محدوده 84A تا 106A هستند. بنابراین، با تغییر سختی چرخ (دورومتر) و اندازه، می توانید تجربه خود را در فضای باز بر اساس نیازهای خود بهینه کنید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.