شلوار لی زنانه کمر کش در بازار تهران فروش 80 درصدی داشت

بسیاری از مردم می‌دانند که چه حسی دارد وقتی بالاخره آن شلوار لی زنانه کمر کش عالی را می‌پوشند می‌دانید، شلوار جینی که تمام قسمت‌های مناسب را برجسته می‌کند و فقط با فکر کردن به مکان‌هایی که قرار است آن‌ها را بپوشید، لبخند به لبتان می‌آورد.

شلوار جین‌هایی که احساس می‌کنند برای شما و فقط شما ساخته شده‌اند و عملاً به دنبال جایی در کمد شما هستند.

متأسفانه، سفر برای یافتن آن شلوار جین عالی می تواند طولانی باشد. و ناامید کننده. و پر از چیزی که شبیه آزمون و خطای بی پایان است.

برای نرم‌تر کردن این فرآیند، ما رایج‌ترین انواع شلوار جین را برای خانم‌ها بررسی می‌کنیم. زیرا اگر بتوانیم اصطلاحات گیج کننده جین را ابهام زدایی کنیم صبر کنید، آیا پای صاف همان شلوار جین سیگاری است؟ بوت کات چیه؟

ما یک قدم به درک اینکه چه نوع شلوار جین را بر اساس ترجیحات سبک باید جستجو کنیم، نزدیکتر خواهیم شد.شلوار جین راسته پسر عموی شلوار جین تنگ مورد علاقه همه است. تفاوت اصلی؟ عرض سجاف.

همانطور که از نام آن حدس می زنید، شلوار جین راسته در مچ پا به سمت داخل باریک نمی شود. درعوض، سجاف از باسن تا مچ پا مستقیم باقی می‌ماند تا ظاهری راحت و قدیمی با اتاق تنفس بیشتر داشته باشید.

تطبیق پذیری نام بازی با شلوار جین راسته است. آنها را با یک بلوز شیک بپوشانید یا آن را با یک تی شرت کت و شلوار معمولی نگه دارید. امتیازهای پاداش برای این واقعیت که آنها با یک سری کفش نیز کار می کنند.

کفش های کتانی، چکمه های مچ پا، صندل شما آن را نام ببرید.شلوار جین باریک کمی تنگ تر از شلوار جین تنگ است.

به این فکر کنید آنها احساس نمی کنند که پوست دوم بدن شما را در آغوش می گیرد، اما همچنان در اطراف پاها و باسن شما مناسب هستند (به جز یک دهانه باریک مچ پا). این یک تفاوت کوچک است، ما می دانیم. اما هنوز هم قابل ذکر است!

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.