عرقیات ۱۴۰1 در اعماق اقیانوس آرام کشف شد

بر کسی پوشیده نیست که آنچه در بشقاب خود می‌چینید، نقش اساسی در کاهش وزن دارد.اما آنچه در کابینت ادویه خود نگهداری می کنید ممکن است به همان اندازه مهم باشد.

نشان داده شده است که بسیاری از گیاهان و ادویه ها با هوس ها مبارزه می کنند و باعث افزایش چربی سوزی و کاهش وزن می شوند.

در اینجا 13 گیاه شگفت انگیز عرقیات ۱۴۰۱ وجود دارد که ممکن است به کاهش وزن کمک کند.محققان دریافته اند که شنبلیله ممکن است به کنترل اشتها و کاهش مصرف غذا برای حمایت از کاهش وزن کمک کند.

یک مطالعه در 18 نفر نشان داد که مکمل 8 گرم فیبر شنبلیله در روز باعث افزایش احساس سیری و کاهش گرسنگی و مصرف غذا در مقایسه با گروه کنترل شد.

مطالعه کوچک دیگری نشان داد که مصرف عصاره دانه شنبلیله در مقایسه با دارونما، مصرف روزانه چربی را 17 درصد کاهش می دهد. این منجر به کاهش کالری مصرفی در طول روز شد.

زمانی که غذا بی مزه باشد، رعایت رژیم غذایی دشوار است. خوشبختانه، گیاهان و ادویه ها می توانند طعم دهنده باشند و در عین حال به کاهش هوس غذای ناسالم نیز کمک کنند.

گیاهان زیادی برای کاهش وزن وجود دارد که می توانید یکی از آنها را انتخاب کنید. این گیاهان دارای خواص ضد التهابی، آنتی اکسیدانی، ضد دیابت، کاهش کلسترول و متعادل کننده هورمون هستند و به کاهش وزن کمک می کنند.

برای کمک به کاهش وزن ارگانیک، این 15 گیاه فوق العاده را امتحان کنید. برای دانستن بیشتر به خواندن ادامه دهید!همه به دنبال آن قرص جادویی برای کمک به کاهش وزن هستند.

حتی اگر چنین قرصی وجود نداشته باشد، چندین گیاه وجود دارد که می تواند به بهبود متابولیسم و کاهش وزن کمک کند. برخی از گیاهان برای افزایش متابولیسم و کاهش وزن وجود دارد.

آنها یک اثر ترموژنیک برای افزایش متابولیسم شما ایجاد می کنند. گیاهان دیگر گرسنگی را کاهش می دهند بنابراین می توانید به طور طبیعی مصرف کالری خود را کاهش دهید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.