ماکارونی هفت غله سمولینا موجب مرگ نهنگ آب شد

سمولینا یکی از آن کلماتی است که بسیار شیک‌تر از آنچه که هست به نظر می‌رسد، مانند “taupe” یا “hors d’oeuvres”. به ما اعتماد کنید، شروع به پرتاب کلمه سمولینا کنید و همه در حلقه های شما فکر می کنند که شما یک نانوای حرفه ای هستید.

اما ابتدا، آرد سمولینا دقیقا چیست؟ به نظر می رسد که ماکارونی هفت غله سمولینا در واقع یک ماده بسیار رایج است، اما اگر قبلاً در مورد آن نشنیده اید، نگران نباشید!

ما تمام اطلاعاتی را که باید در مورد سمولینا بدانید جمع آوری کرده ایم: چیست، چه زمانی باید از آن استفاده کرد و حتی در صورت نیاز چگونه آن را جایگزین کرد!

به خواندن ادامه دهید تا همه چیز را در مورد سمولینا و نکات و ترفندهای مورد علاقه ما برای گنجاندن آن در پخت روزانه خود بیاموزید.سمولینا در واقع نوعی آرد است که از گندم دوروم تهیه می شود.

البته شما با آرد آشنا هستید، اما انواع مختلفی از آرد وجود دارد که در واقع فقط یک اصطلاح عمومی است که برای اشاره به آرد استفاده می شود. خوب، هر چیزی را زمین گیر کنید، واقعاً.

آردهای پخت عمومی شما از آنچه به عنوان گندم معمولی شناخته می شود، تهیه می شود که حدود 80٪ یا بیشتر از کل برداشت گندم جهان را تشکیل می دهد.

از سوی دیگر، سمولینا از گونه‌ای گندم به نام گندم دوروم تهیه می‌شود که نام‌های دیگری نیز دارد، از جمله گندم پاستا و گندم ماکارونی. گندم دوروم عمدتاً در خاور میانه رشد می کند و حدود 5 تا 8 درصد از کل جمعیت گندم کشت شده جهان را تشکیل می دهد.

احتمالاً می توانید سمولینا را در خواربار فروشی معمولی خود، درست در کنار آرد همه منظوره، پیدا کنید. تفاوت اصلی که ممکن است بتوانید ببینید این است که سمولینا کمی درشت تر از آرد سنتی است و ممکن است تیره تر و طلایی تر باشد (اما این بستگی به گونه های خاص دارد).

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.