مرکز فروش چرم طبیعی بزی

در صنعت چرم سازی انواع مختلف چرم طبیعی بزی و چرم گاوی تولید می شوند که بهترین ارقام آنها در مرکز فروش های تخصصی به فروش می رسند.

چرم مشهد، سنگین و نیمه سنگین نمونه های مختلف از چرم های طبیعی به شمار می روند که ارقام بزی به علت انعطاف پذیر و لطافت بالا از استقبال بیشتری برخوردار است.

برای خرید سالامبور چرم به ویژه نمونه های طبیعی و گیاهی بزی می توانید به مرکز فروش چرم تخصصی یا سایت های ویژه عرضه چرم ایرانی مراجعه کنید.

6

 1. سلام وقتتون بخیر من از این سایت چرم طبیعی تهیه کردم برای ساخت کیف که راضی هستم هم کار کردن باهاش راحته هم کیفیتش خوبه

 2. سلام وقت بخیر این چرم تون برای دوخت مانتو وشلوار هم میشه استفاده کرد و متری چند درمیاد…

  • با سلام خانم عبدالهی
   محبت کنید به قسمت مشاوران سایت مراجعه کنید و اطلاعات خودتون رو قرار دهید تا جهت کسب اطلاع بیشتر با شما ارتباط بگیرند.

 3. سلام و درود بر شما و مجموعه ی زحمتکشتون
  چرم بز به علت انعطاف و نرمی همینطور اطافت ویژه استفاده های زیادی در تولید محصولات چرمی دارد. این مدل چرم با کیفیت ها و طرح های گوناگون همینطور رنگبندی های متنوع و به وسیله شرکت های گوناگون تولید میگردد. چرم بزی بستگی به نو ع دباغی چرم مخصوص ساخت کیف ،چرم مخصوص دستکش و غیره چه نازک و چه ضخیم باشد ، در هر حال نسبتا نرم و لطیف است چرم بز انعطاف پذیری و نرمی ویکی از روش های تشخیص چرم بزی نرمی و لطافت ویژه محصول است و نشانه ی دوم آن وجود بر امدگی ها و بر جستگی های ریز روی سطح چرم است.
  درود به این همه توضیهات دقیق و کامل که در سایت اراعه دادید و اطلاعات درمورد چرم بزی در اخیار گزاشتید

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.