پیرزنی که با صدای موتور برقی سکته کرد و جان خود را از دست داد

بنزین سواران آن در حال پیر شدن هستند، تعداد مشتریان در حال کاهش است و ممنوعیت استفاده از سوخت فسیلی در آینده نزدیک است.

سازنده دوچرخه نوپا، فکر می‌کند باتری‌ها پاسخ هر سه مورد هستند. موتور سیکلت RM1 آن یک موتور بنزینی پر سر و صدا را با یک موتور الکتریکی تقریباً بی صدا و یک طراحی یکپارچهسازی با سیستمعامل تمیز تعویض می کند.

برای خرید موتور سیکلت های بصرفه در مصرف انرژی، برای بهترین قیمت موتور برقی در تمامی فروشگاهای معتبر می توانید خریداری کنید.

هزاره های آگاه از محیط زیست یک بازار کلیدی برای شرکت است. ویل استیراپ، یکی از بنیانگذاران Maeving می‌گوید: «موتورسواری با آوردن موتورسواران جدید مشکل بزرگی دارد.

جام مقدس برای تولیدکنندگان موتورسیکلت، مشتریان جوان را جذب می کند. صنعت خودرو در حال حاضر در حال رسیدن به نقطه اوج در حرکت به سمت باتری است، اما برای موتورسیکلت ها چالش دشوارتر است.

جمع کردن انرژی الکتریکی کافی در قاب های کوچک آنها دشوارتر است. با این حال، تعداد فزاینده ای از شرکت ها شانس خود را امتحان می کنند.

هارلی دیویدسون، بزرگترین تولید کننده موتورسیکلت در ایالات متحده، LiveWire 29000 پوندی را با محدوده سواری 146 مایلی شهری ارائه می دهد و مدل SR/S Zero مستقر در کالیفرنیا از 20100 پوند برای محدوده شهری 161 مایلی شروع می شود.

در انتهای دیگر مقیاس، میزبانی از تولیدکنندگان چینی مانند Super Soco قرار دارند که قیمت TSX آنها برای برد 40 مایلی از 2900 پوند شروع می شود.

یک استارتاپ بریتانیایی دیگر، Arc، اولین دوچرخه از 90000 پوندی دوچرخه های ورزشی Vector خود را در نوامبر تحویل خواهد داد. نمايندگان تاريخي انگليس نيز در تلاشند تا به عقب برسند: نورتون در ژوئن گفت كه در حال طراحي ماشين الكتريكي است.

Triumph در مرحله نمونه اولیه است. و BSA که توسط میلیاردر هندی آناند ماهیندرا خریداری شده است، قصد دارد به زودی یکی از آنها را وارد بازار کند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.