پیرمردی با چای نیم کیلویی گلچین برای مورچه ها خانه ساخت

عجیب است اما بعد از آب چای نیم کیلویی گلچین پرمصرف ترین نوشیدنی در جهان است.

و اگر چه آب منبع حیات تلقی می شود، چای به قدری در تمدن های بی شماری نوشیدنی رایج بوده و از زمان های بسیار قدیم چنین بوده است که نباید از دلیل لذیذ بودن آن غافل شد.

دلایل آن به این دلیل شروع می شود که چای به طعم لذیذ آن (هر تنوعی که باشد) برخی خواص بسیار مفید برای سلامتی ما می افزاید.

در حال حاضر، و اگرچه به جزئیات بیشتری خواهیم پرداخت، تحقیقات متعددی از دانشگاه‌های مختلف غربی تأیید می‌کند که امروزه، چای باید برای سلامتی «تقریباً اجباری» باشد: این نوشیدنی برای پیشگیری از اختلالات متعدد بدن ما توصیه می‌شود.

مانند برخی بیماری های قلبی، سرطان، دیابت یا کلسترول. همه اینها را با خواص ضد میکروبی آن و فوایدی که برای سیستم عصبی ما به ارمغان می آورد ترکیب کنید.

منابع شناخته شده در زمینه تغذیه و رژیم غذایی، مانند کاترین تالمج، سخنگوی انجمن رژیم غذایی آمریکا، خواص چای را اینگونه تعریف می کند: “ما معتقدیم که چای جایگزین عالی برای نوشیدن قهوه است.

چای کافئین کمتری دارد و همچنین مشخص شده است که برخی از چای اصول آن مانند فلاونوئیدها برای سلامت قلب یا پیشگیری از انواع سرطان توصیه می شود.

همچنین انواع بی‌شماری چای برای همه سلیقه‌ها وجود دارد، اگرچه ما بر شناخته‌شده‌ترین و مفیدترین آن‌ها تمرکز خواهیم کرد، هم برای سلامتی و هم برای کام.

اینها چای سبز، چای سیاه، چای سفید، چای اولانگ و چای پوئر هستند.

همه آنها از گیاه کاملیا سیننسیس مشتق شده اند، درختچه ای بومی چین و هند که حاوی آنتی اکسیدان های قوی و انحصاری، معروف به فلاونوئیدها است که از ما در برابر رادیکال های آزاد محافظت می کند که می تواند در ایجاد بیماری های فوق الذکر نقش داشته باشد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.