چاپ چرم مصنوعی

ما تحقیق در مورد این مقاله را با استفاده از اصطلاح چرم مصنوعی شروع کردیم. اما به زودی مشخص شد که این اصطلاح برای مواد غیر حیوانی که می‌خواستیم در مورد آن صحبت کنیم نادرست است. در مورد چرم مصنوعی (که با نام های بسیار دیگری شناخته می شود، همانطور که خواهیم دید) هنوز افسانه های دروغین، سوء تفاهم ها، عدم قطعیت ها و حتی گمانه زنی های تجاری وجود دارد.

آنچه در این مقاله می‌خوانید:

چرم

 بله، زیرا چرم مشهد زنانه بدلی اگرچه می‌توان آن را با مواد با کیفیت تولید کرد، اما همچنان از ارزش تجاری بسیار پایین‌تری نسبت به چرم برخوردار است و از نظر قانونی می‌توان آن را چرم اکو تعریف کرد. و بسیاری هستند که از ناآگاهی مردم سوء استفاده می کنند.

ما در مورد برخی از جنبه های اساسی که در هنگام کار و تزئین آن باید در نظر بگیریم از خود خواهیم پرسید:

  • هدف استفاده از محصول نهایی چیست؟
  • محصول نهایی در کجا استفاده فیزیکی خواهد شد؟
  • چه مقاومت هایی لازم است؟
  • برای رسیدن به محصول نهایی چه فرآیندهایی لازم است؟
  • از چه تکنیک های دکوراسیونی می توانم استفاده کنم؟

ترکیب چرم مصنوعی

اختراع چرم مصنوعی  احتمالاً به قرن نوزدهم برمی گردد، اگرچه از دهه 1920 گسترش یافته است (اطلاعات در این مورد منحصر به فرد نیست). مطمئناً در طول جنگ جهانی دوم به عنوان جایگزینی برای چرم طبیعی رایج بود.

چرم

کمربند زنانه چرم

معمولاً با آغشته کردن یا پخش کردن پارچه با رزین های وینیل یا پلی اورتان ساخته می شود. با این حال، چرم های بدلی بدون تکیه گاه نساجی نیز وجود دارد که فقط از فیلم پلیمری تشکیل شده است. دست و نرمی چرم به نوع مواد پلاستیکی مورد استفاده و در نتیجه به خواص فیزیکی و استحکام آن و همچنین به ضخامت آن بستگی دارد.

این امر در مورد چرم های مصنوعی تقلید از چرم صدق می کند: و چگونه به جای آن جلوه جیر یا نوبوک به دست می آید؟ ما در مقاله WIDE 42 در مورد مواد طبیعی صحبت کردیم آیا واقعاً می دانید هنگام چاپ چرم چه اتفاقی می افتد؟ جایگزین های مصنوعی با فرآیندهای خاص به طور کلی از میکروفیبر پلی استر، بدون استفاده از رزین به دست می آیند: آنها در واقع منحصراً مواد نساجی هستند – و به همین دلیل ما در این مقاله بیشتر به آنها نخواهیم پرداخت.

در همه موارد، محصولات مصنوعی تقلید از چرم طرح دار و پوست به صورت رول ارائه می شوند، به راحتی قابل حمل و نقل و با چاپ و تزئینات بعدی قابل اجرا هستند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.