کشف سرامیک شطرنجی متعلق به دوره ساسانی در همدان

تصمیم اصلی در طراحی هر فضایی، نوع سرامیک شطرنجی است که انتخاب می کنید. سطحی که وقتی وارد یک فضا می شوید، چه در مورد آن فکر کنید یا نه، اولین برداشت شما از آن است.

علاوه بر این، از آنجایی که کفپوش اغلب بخش عمده‌ای از بودجه پروژه را تشکیل می‌دهد، این انتخابی است که نباید ساده گرفته شود.

خبر خوب این است که با کاشی های فرش، واقعاً نمی توانید اشتباه کنید. مزایای کاشی فرش بسیار است. برای مثال، فرش ها مزایای عملی زیادی را ارائه می دهند راحتی برتر، کیفیت صوتی جذاب و حرارتی، و همچنین ایمنی بیشتر، در مقایسه با جایگزین های سطح سخت.

کاشی های فرش با کیفیت خوب بسیار بیشتر از مزایای عملی هستند. روشی که آن را در طراحی خود به کار می برید می تواند بر ظاهر، احساس و صدای یک فضا تأثیر بگذارد.

رنگ ها و نقش های فرش شما می تواند فضای منحصر به فرد شما را به شما منتقل کند.ممکن است این تصور را داشته باشید که قرار گرفتن بر روی طرح کاشی فرش منحصر به فرد و شخصی شما برای شما هزینه و زمان خواهد داشت، یا اینکه انتخاب فرش به معنای تاخیر در نصب است و شما را از بقیه کارهای طراحی خود دور می کند.

با کاشی های فرش لوکس، لازم نیست نگران هیچ یک از این موارد باشید. کاشی های مدولار، جذاب، باکیفیت و ارزان تر، یک راه حل عالی برای کف سازی هستند که نصب را آسان تر می کنند.

کاشی‌های فرش نمونه‌های کوچکی از فرش هستند که از فرش پهن ساخته شده‌اند و می‌توان آن‌ها را به روش‌های خلاقانه‌ای نصب و ترکیب کرد.

کاشی‌های فرش که به‌عنوان «فرش‌های مدولار» و «مربع فرش» نیز شناخته می‌شوند، اغلب مربع هستند و در طیف وسیعی از اندازه‌های مربعی – ۴۸×۴۸، ۵۰×۵۰، ۶۰×۶۰ و ۹۶×۹۶ سانتی‌متر و همچنین در تخته‌هایی که به شکل مستطیل دراز هستند، در دسترس هستند. با این حال، برخی از تولیدکنندگان، کاشی‌های فرش را در اشکال خلاقانه مختلفی ارائه می‌دهند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.