کشف شوینده صورت وچه در کشتی تایتانیک

شستشوی صورت توسط شوینده صورت وچه سنگ بنای روال مراقبت از پوست همه افراد صرف نظر از نوع پوستشان است.

این نه تنها به شما پوست تمیزی می دهد، بلکه به دلیل ترکیبی از مواد و مواد فعال، به سلامت کلی آن نیز کمک می کند. با این حال، یک صورت عمیقاً تمیز می تواند هزینه داشته باشد.

عطرهای اضافه شده، سموم خشن و مواد شیمیایی مضر می توانند به پوست آسیب برسانند و ظاهر و کیفیت آن را تحت تاثیر قرار دهند. و اینجاست که یک شستشوی طبیعی صورت وارد عمل می شود.

شوینده های طبیعی صورت که با ترکیبات گیاهی و فرمول های ساده تر ساخته شده اند، انتخاب ایمن تری برای پوست شما ایجاد می کنند.

فرمولاسیون آنها نه تنها اجزای آسیب رسان مانند پارابن ها، سولفات ها، فتالات ها و روغن های معدنی را حذف می کند، بلکه مواد شیمیایی غیر ضروری را نیز از بین می برد.

این همچنین چنین پاک کننده های طبیعی را به گزینه ای ایده آل برای افرادی با پوست آسیب دیده، تحریک شده و حساس تبدیل می کند.

علاوه بر این، از نظر پاکسازی عمیق، مرطوب‌کننده، روشن‌کننده و مدیریت مشکلات مختلف پوست، مانند هر شوینده قوی دیگری بر پایه مواد شیمیایی مفید هستند.

از آنجایی که شستشوی روزانه صورت جزء ضروری رژیم مراقبت از پوست است، انتخاب شستشوی صورت طبیعی یکی از بهترین کارهایی است که می توانید برای پوست خود انجام دهید.

هنگام انتخاب یک شوینده طبیعی صورت مناسب برای خود، فرمول شستشوی صورت خود را در نظر بگیرید، زیرا انواع خاصی از پوست را برآورده می کند.

به عنوان مثال، اگر پوست خشکی دارید، فرمول های کرمی و مرطوب کننده را انتخاب کنید، در حالی که اگر پوست چرب یا حساسی دارید، ژل پاک کننده برای شما بهتر عمل می کند. اگر پوست معمولی یا مختلط دارید، هر دو فرمول فوم ژل و کرمی با ترکیبات تسکین دهنده موثر خواهند بود.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.