کوکتل آب لیمو با آب گازدار جایگزینی برای آب میوه ها و نوشابه های مصنوعی

برخی فکر می کنند نوشیدن آب لیمو باعث کاهش وزن می شود ولی این عقیده اشتباه است و آنچه باعث از دست رفتن آب می شود، کمبود کربوهیدرات است.

برای ذخیره یک گرم گلیکوژن در کبد و ماهیچه ها، بدن شما آن را به طور متوسط به سه گرم آب متصل می کند.

اگر بدن شما کربوهیدرات کافی دریافت نکند، ذخایر گلیکوژن لیمو شیرین برای سرماخوردگی در یک یا دو روز کاهش می‌یابد کاهش وزن ناگهانی چند پوندی.

با این حال، هنگامی که غذا خوردن را به طور معمول از سر می گیرید، گلیکوژن و آب به سرعت باز می گردند.

صحبت در مورد آب: در واقع شواهدی وجود دارد لیست کالاهای صادراتی ایران به قطر که نشان می‌دهد افراد مسن (اما نه افراد جوانتر) اگر قبل از غذا آب بنوشند، کمتر غذا می‌خورند.

آیا آب لیمو می تواند شما را ترغیب کند که آب بیشتری بنوشید؟ ممکن است، اگر از طعم آن لذت ببرید، اما حتی اگر لذت ببرید، ممکن است ناخودآگاه مصرف آب معمولی خود را کاهش دهید تا جبران شود.

در نهایت، برخی تحقیقات تجربی روی موش‌ها نشان می‌دهد لیست کالاهای مجاز برای صادرات به عراق که فیتوکمیکال‌های موجود در پوست لیمو، بتا اکسیداسیون اسیدهای چرب را افزایش می‌دهند و از چاقی جلوگیری می‌کنند، اما اینکه آیا این به تأثیر قابل‌توجه آب لیمو در انسان ترجمه می‌شود، همه حدس می‌زنند.

اگرچه به عنوان یک عامل کاهش وزن مطالعه نشده است، یک کوکتل آب لیمو با آب گازدار و یک شیرین کننده بدون کالری می تواند به عنوان جایگزینی کم کالری برای آب میوه ها یا نوشابه های قندی باشد.

شما به راحتی می توانید چنین کوکتلی ماشین ظرفشویی ال جی ساخت کره را خودتان مخلوط کنید.

حکم: آب لیمو هیچ مزیت ثابت و منحصر به فردی برای کاهش وزن ندارد اما اگر شما را وادار به نوشیدن آب بیشتر کند، ممکن است به کاهش وزن کمک کند (اگر بزرگسالان مسن‌تری هستید، نوشیدن آب قبل از غذا می‌تواند منجر به کم‌خوری شود).

 • منابع:
  1. ?Lemon Water: Is It Good For You
 • تبلیغات: 
  1. به راحتی با گواهینامه رانندگی خود پاسپورت کانادا بگیرید
  2. پیدا شدن قدیمی ترین اره برقی در جنگل های آفریقا.
  3. دوربین مداربسته راز خیانت را فاش کرد
  4. راه رسیدن به سرمایه میلیاردی در عرض 1 سال با مدیریت 24 ساعته

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.