کیف چرم زنانه

همه قدرت فوق‌العاده کیف‌های چرمی را می‌دانند: آن‌ها به هرکسی که آن را بپوشد ایمنی می‌دهند. و این دقیقاً یکی از اهداف اصلی تولید چرم طبیعی گاوی است. ما عمیقاً به قدرت خارق‌العاده زنان اعتقاد داریم و با کیف‌هایمان می‌خواهیم همه عزم خود را پیدا کنند و هرگز آن را ترک نکنند.

بنابراین ما یک لاین کاملا زنانه با مدل های مختلف و مناسب برای هر نیاز و سبک زندگی ایجاد کرده ایم . کیف های دستی و شانه ای برای زنان تولیدی را کشف کنید. رنگ ها و طرح های مد روز شعار ما هستند. ایده آل تا کوچکترین جزئیات، طراحی شده برای ارضای سلیقه شما و میل به همراه داشتن یک شریک زندگی وفادار در کنار خود.

چرم

چرا یک کیف صنعتگر را انتخاب کنیم؟

تک تک کیف های چرم گاوی ضخیم چرم با عشق و علاقه توسط صنعتگران حرفه ای ساخته شده است. با وجود خلاقانه ترین طرح ها، سنت و هنر دباغی توسکانی اساس تولید ما است. ما می خواهیم شما فقط بهترین ها را در کیفیت، کاربردی و سبک داشته باشید! کیف های ما از نظر سازمانی نیز به طور دقیق مورد مطالعه قرار گرفته است.

ما می دانیم که خانم های پرمشغله زمان کمی برای مرتب نگه داشتن کیف ها و کمربند زنانه چرم خود دارند، به همین دلیل است که محصولات ما دارای چندین جیب و محفظه در داخل هستند که برای نگهداری تمام وسایل شخصی شما عالی است. به این ترتیب دیگر لازم نیست نگران دنبال رژ لب، تلفن همراه، کیف پول یا حتی بدتر از آن کلیدهای ته کیف باشید. همه چیز را به راحتی در دستان خود خواهید داشت.

چرم

کدام نوع پوست را انتخاب کنیم؟

هر کیف زنانه نه تنها به دلیل شکل بلکه به دلیل نوع چرمی که با آن ساخته شده است، ویژگی خاص خود را دارد. در اینجا انواع چرم هایی که برای کیف های خود استفاده می کنیم آورده شده است:

  • چرم دانه دار یا دلاری . این رایج ترین فرآیند برای تولید کیف های چرم طرح دار اصل است. چرم چرم گاوی با بافتی نامنظم مهر و موم شده است که سطح را در برابر لمس نرم اما بسیار مقاوم می کند.
  • پوست صاف . این چرم نیمه تمام با کیفیت بالا از پوست گوساله است. در لمس صاف است و شکل خود را به خوبی حفظ می کند، به همین دلیل است که بسیاری از صنعتگران برای تولید کیف و کوله پشتی از آن استفاده می کنند.
  • سافیانو _ طرز کار ایجاد شده توسط پرادا. پوست گوساله با بافتی خاص خراشیده شده است. بسیار مقاوم و ضد آب است.
  • چرم تمام دانه : با ارزش ترین و مقاوم ترین لایه چرم گاوی است. به ویژه سطحی ترین قسمت پوست است و به همین دلیل خصوصیات طبیعی دانه حیوان را حفظ می کند. کیف‌هایی که با این نوع چرم خلق می‌شوند

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.