بذر زعفران در مشهد در تولید شیر دام موثر است

کشت و تولید زعفران مستلزم خرید بذر زعفران در مشهد است. عملا بدون دانه زعفران امکان تولید زعفران وجود ندارد.

بذر زعفران را می توان در گلدان یا مزرعه کشت کرد اما هر کدام از آنها شرایط نگهداری متفاوتی را می طلبد. قیمت دانه زعفران به عوامل مختلفی از جمله گرمسیری یا سردسیر بودن دانه زعفران، اندازه دانه زعفران، دانه بدون خاک یا دانه زعفران با خاک و … بستگی دارد.

بنابراین قیمت تخمه زعفران را نمی توان به صورت دقیق و به روز بیان کرد. قیمت تخمه زعفران را با توجه به نوع دلخواه خود از فروشنده بپرسید.

بذر زعفران معمولاً بیضی شکل است.بسته به قطر ابتدا، انتهای و وسط می تواند دایره ای یا بیضی باشد.

همچنین کاه قهوه‌ای دور دانه‌های زعفران پیچیده می‌شود که در برخی گونه‌ها بسیار فشرده و در برخی دیگر کم‌تر است.

همچنین کاه باعث افزایش وزن دانه زعفران می شود. (در خرید تخمه زعفران به این نکته توجه کنید).

کاه زعفران رطوبت را جذب می کند و گاهی به دانه ها گرما می دهد و گیاه را در برابر گرما و خشکی خاک محافظت می کند. با جداسازی این الیاف فیبری می توانید رنگ سفید دانه ها را مشاهده کنید.

همانطور که ما می دانیم اگر می خواهید دانه زعفران بخرید، خرید اینترنتی بذر زعفران گزینه بدی است. زیرا ممکن است فروشنده شما را فریب دهد و پیاز زعفران آسیب دیده را به شما بفروشد.

در نتیجه در نهایت زعفران مرغوب نخواهید داشت.ممکن است در مورد قیمت دانه گل زعفران سوال داشته باشید. همانطور که گفتیم به دلیل ممنوعیت صادرات بذر زعفران نمی توانید بذر زعفران را از ما بخرید.

اما می توانید از آمازون یا هر جای دیگری خرید کنید. قیمت تقریبی بذر زعفران قیمت بذر گیاه کسار در آمازون برای 50 عدد آن حدود 50 دلار است. در جدول زیر قیمت بذر زعفران قیمت بذر گیاه کسار را مشاهده می کنید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.